Dijital IK Trendleri & Uygulamaları - Online Eğitim
BMI Open Platform

Program Hakkında

Dijital dönüşüm hayatımıza yeni ekonomik modeller kazandırırken iş yapış şekillerimizi ve çalışan beklentilerini de köklü olarak değiştiriyor. Bununla beraber iş dünyasının aradığı yetkinliklere sahip çalışanlar da gittikçe önem kazanıyor. 

Böyle bir ortamda; gerek kaliteli yetenekleri çeken bir iş veren markası oluşturabilmek gerekse de çalışan memnuniyetini üst seviyede tutabilmek için İK’nın sorumluluğu daha da artıyor. Yükselen bu beklentiye yanıt verebilmek için özellikle İK profesyonellerinin kendi fonksiyonlarını ilgilendiren dijital teknolojilere uyum sağlaması çok önemli. Bu eğitim ile vaadimiz; İK profesyonellerinin hem günümüz teknolojilerine hızlı uyumunu sağlamak hem de geleceğe daha hazır olabilmeleri için gerekli bilgi zeminini sağlamaktır.

Eğitim aşağıdaki konularda katılımcılara detaylı teknik bilgi ve yetkinlik kazandırmayı amaçlar;

 • IK süreçlerinin dijitalleşmesi, İK Süreçleri için kullanılabilecek dijital araçlar, 
 • İK Analitiği, stratejik insan kaynakları yönetimi için veri biliminden yararlanmak, 
 • Dijital dünya'da ik ekipleri için faydalı bilgiler ve gerekli yetkinlikler, 
 • Dijital işe alım, dijital çalışan deneyimi, dijital işveren markası süreçleri ve uygulamaları,

Genel Bilgiler

Başlangıç Tarihi: 30-31 Ekim 2020

Süre: 10 Saat (2 Gün)

Gün: Cuma - Cumartesi
Saat: 13:00 - 18:00

Lokasyon: Online / Canlı Sınıf Eğitim

Kontenjan: 12 Kişi

Sonraki Dönem: Şubat 2021

Detaylı Bilgi için

Aysel Yapar | BMI Education Consultant

0 212 273 15 05 / 0 555 818 99 40

ayselyapar@bm-institute.com

Detaylı Bilgi & Başvuru Formu

Tüm open platform eğitim programları, kuruma özel / kapalı sınıf olarak düzenlenebilmektedir. Kurumsal eğitim talepleriniz için lütfen ilgili eğitim danışmanıyla iletişime geçiniz veya linkteki formu doldurunuz. > Kurumsal Talep Et


Online / Canlı Sınıf eğitimine katılmak için bilgisayarınıza Zoom programını indirmelisiniz.

Program İçeriği
Eğitmen Kadrosu
Katılımcı Profili & Belgelendirme
Kayıt & Ücret Bilgileri
Program İçeriği

Eğitim İçeriği - Duyurulacaktır

1. Modül - Dijital Dönüşüm & Dijital İş Dünyası

 • Büyük Değişim & Dijital Dönüşüm
 • Dijital Dönüşümde İK'nın Yeri
 • Dijital İK'ya Genel Bakış 
 • İK Süreçlerinin Dijitalleşmesi
 • Temel Dijital İK Araçları

Konuk Konuşmacı - Teknolojinin İK Süreçlerine Uygulanması

2. Modül - Dijital İK Stratejisi & Uygulamaları

 • Dijital İK Araçlarının Uygulanması
 • İK Analitiğine Giriş, Veri Biliminden Yararlanma
 • Gelecekte İK ve Güncel Trendler
 • Dijital İK Teknolojileri ve Uygulama Örnekleri
 • Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi için Teknoloji & Dijital

Konuk Konuşmacı - Çalışan Deneyimi & İşveren Markası için Dijital
Eğitmen Kadrosu

Eğitmen - Bora Erkmen

17 yıllık kurumsal iş deneyimi sonrası 2014 yılında kurduğu Erkmen Eğitim ve Danışmanlık Ltd. bünyesinde, yeni teknolojilerle iş geliştirme, ürün ve proje yönetimi gibi alanlarda çalışmakta; bunun yanında kurumsal iş dünyasının ihtiyaç duyduğu bir çok alanda eğitimler organize etmektedir. Dijital Dönüşüm, Endüstri 4.0, Dijital İK ve Fintech alanlarında eğitimler vermektedir. 1997’de Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimini, 2000’de de Yeditepe Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamlamıştır. 2014 yılında kurduğu Erkmen Eğitim ve Danışmanlık öncesinde, toplam 17 yıllık bir kurumsal geçmişi vardır. Bu sürenin 9 yılı Turkcell’de, kalan kısmı da Beymen, SPSS ve Oracle’da geçmiştir. Deneyim ve bilgilerini girişimcilik ekosisteminde mentor olarak değerlendirmekte ve Kworks, Workinton/ Lonca ve Startupbootcamp gibi kuluçka merkezlerinde görev almaktadır.  1975 doğumlu olan Bora Erkmen, evli ve bir erkek çocuğu babasıdır.

Konuk Konuşmacılar

Murat Yüksel

Gittigidiyor (Ebay)
CHRO

Check Profile

Banu Engür

Abdi İbrahim İlaç
Employer Branding & Talent Management Manager

Check Profile

Engin Dirik

Abdi İbrahim İlaç
Human Resources Manager

Check Profile
Katılımcı Profili & Belgelendirme

Katılımcı Profili

Eğitim içeriği halı hazırda kurumlarında ik süreçlerinde görev alan iş dünyası profesyonellerini, dijital araçlar ve güncel uygulamalar ile nasıl geliştirebileceğini aktarmak üzere kurgulanmıştır. Bu bakımdan eğitimin katılımcı profilini,  ik fonksiyonu çalışanları, ik uzmanları, İK yöneticileri, İK için uygulama geliştirenler, İK departmanı ile yakın süreç yürüten diğer departman çalışanları, ve insan kaynakları danışmanları oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra, işletme sahipleri, yönetim danışmanları, kurumsal iç eğitmenler, kurumlarında operasyonel ve teknolojik dönüşümden sorumlu iş dünyası profesyonellerinin de katılımı da önerilmektedir.

Online eğitimin verimliliği ve interaktif olması gözetilerek katılımcı kontenjanı 12 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu nedenle katılımınızı kesinleştirmek adına erken başvuru yapmanız veya yerinizi ayırtmanız önerilmektedir.

Belgelendirme

Bu online ve canlı yayın olarak gerçekleştirilecek eğitimin en az %80'ine katılanlara BMI Business School tarafından hazırlanan resmi sertifika önce pdf ve sonrasında kargo ile gönderilecektir. 

Kayıt & Ücret Bilgileri

Kayıt Bilgileri

Eğitime kayıt için, aşağıdaki iletişim bilgilerinden ilgili eğitim danışmanıyla iletişime geçebilir veya aşağıdaki formu doldurarak kayıt sürecinizi başlatabilirsiniz.

Sonrasında kayıt işlemleri aşağıdaki şekilde ilerlemektedir; 

- Tarafınıza ulaştırılan eğitim kayıt formunu, bilgisayar ortamında veya çıktısını alarak eksiksiz bir şekilde doldurunuz. 

- Program bedeline ilişkin ödeme işleminizi, kayıt formunda belirtilen banka hesaplarına havale / eft yoluyla, veya kredi kartınızla online olarak tamamlayınız.

- Kayıt formunu ve program bedeline ilişkin ödeme dekontunuzla birlikte e-mail ile ilgili eğitim danışmanınıza iletiniz.

- Kaydınız tamamlandığına dair bilgilendirme ve programa katılımınıza ilişkin detaylar aynı gün içerisinde size iletilecektir.


Eğitim Danışmanı; Aysel Yapar | BMI Education Consultant - 0 212 273 15 05 / 0 555 818 99 40 - ayselyapar@bm-institute.com

Detaylı Bilgi & Başvuru Formu

Eğitim Ücreti

Kişi Başı Program Bedeli; 900TL + %18 KDV

- 3 Kişi ve üzeri toplu katılımlarda %10 indirim uygulanmaktadır.
- Program başlangıç tarihinden bir ay öncesine kadar yapılan kayıtlarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Program bedeli havale/EFT ile veya kredi kartlarına vade farksız 3 taksitle ödenebilmektedir. 

- Program başlama tarihinden bir hafta öncesinde yapılan iptal başvurularında, program bedeli kesintisiz iade edilir.

- Online eğitimlerde program bedeline PDF olarak eğitim dokümanları ve gerçekleştirilen canlı / interaktif sınıf eğitimine bir aylık video olarak tekrar erişim dahildir.

- Sınıf-içi eğitimlerde program bedeline öğle yemekler, gün boyu ikramlar / içecekler, ve tüm katılımcı dokümanları dahildir.


Eğitim hakkında detaylı bilgi almak için yukarıdaki iletişim bilgilerinden eğitim danışmanımızla iletişime geçebilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz, ilgili eğitim danışmanımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.