• Executive Education

     We provide development programs specially designed for business executives,
    bringing together leading academicians, senior managers and management consultants.

Yaklaşan Yönetici Gelişim Programları

Stratejik Finansal Liderlik 
Sertifika Programı

Geleceğin Lider CFO’ları eğitiminin amacı, finansal yönetim alanında deneyim sahibi ve bu alanda kariyerini geliştirmeyi hedefleyen profesyonelleri, En Üst Seviye Finans ve Mali İşler Yöneticisi (CFO) rolüne hazırlamak, stratejik bakış açısına, güncel dünya trendlerine ve güçlü liderlik özelliklerine sahip CFO’lar yetiştirmektir.


Yaklaşan Dönem
Tarih: 6 Şubat 2021

Süre: 60 Saat (5 Haftasonu)

Lokasyon: Online / Canlı Sınıf

Detaylı Bilgi
Stratejik Pazarlama Yönetimi
​Sertifika Programı

Geleceğin Lider CMO'ları eğitiminin amacı, pazarlama alanında deneyim sahibi ve bu alanda kariyerini geliştirmeyi hedefleyen profesyonelleri, En Üst Seviye Pazarlama Yöneticisi (CMO) rolüne hazırlamak, güncel dünya trendlerine hâkim ve güçlü liderlik özelliklerine sahip CMO’lar olarak iş dünyasına kazandırmaktır.


Yaklaşan Dönem
Tarih: 20 Şubat 2021

Süre: 60 Saat (5  Haftasonu)

Lokasyon: Online / Canlı Sınıf

Detaylı Bilgi
Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi
​Sertifika Programı

Geleceğin Lider CHRO'ları eğitiminin amacı, insan kaynakları alanında deneyim sahibi ve bu alanda kariyerini geliştirmeyi hedefleyen profesyonelleri, En Üst Seviye İK Yöneticisi (CHRO) rolüne hazırlamak, güncel dünya trendlerine hâkim ve güçlü liderlik özelliklerine sahip CHRO’lar olarak iş dünyasına kazandırmaktır.


Yaklaşan Dönem
Tarih: 6 Mart 2021

Süre: 60 Saat (5 Haftasonu)

Lokasyon: Online / Canlı Sınıf

Detaylı Bilgi
Stratejik Marka & Pazarlama İletişimi 
​Sertifika Programı

Stratejik Marka & Pazarlama İletişimi Programının amacı; pazarlama ve marka yönetimi alanında en güncel uygulamaları, yeni nesil yöntemleri ve iletişim stratejilerini, değişen tüketici davranışları, rekabet ortamı ve dijitalleşme sürecinin etkileri doğrultusunda inceleyerek, pazarlama profesyonellerini yönetici koltuklarına hazırlamaktır.  


Yaklaşan Dönem
Tarih: 30 Mart - 10 Nisan 2021

Süre: 24 Saat (8 Gün) 

Lokasyon: Online / Canlı Sınıf

Detaylı Bilgi
Kurumsal Risk Yönetimi
​Sertifika Programı

Kurumsal Risk Yönetimi & Analizi Sertifika Programının amacı; güncel gelişmeler doğrultusunda şirketlerin karşılaştıkları riskler, bu risklerin analizi ve yönetimi konularında farkındalık kazandırmak ve kurumsal risk yönetimi konusunda yetkin ve stratejik kararlara yön verebilen orta ve üst düzey yöneticileri geliştirmektir. 


Yaklaşan Dönem
Tarih: 20 Mart - 1 Nisan 2021

Süre: 24 Saat (6 Gün)

Lokasyon: Online / Canlı Sınıf

Detaylı Bilgi
Dijital Dönüşüm Liderliği
​Sertifika Programı

IAE Paris Sorbonne Business School işbirliğiyle; Global Dijital Liderlik – Dijital Dönüşüm Liderliği Sertifika Programı, iş dünyası profesyonellerini kurumlarındaki dijital dönüşüm yolculuğunun karmaşık zorluklarının üstesinden gelmeleri için güçlendirmeyi amaçlayan hızlandırılmış bir yönetici gelişim programıdır. 


Yaklaşan Dönem
Tarih: 25 Mayıs - 6 Haziran 2021

Süre: 42 Saat (10 Gün)

Lokasyon: Online / Canlı Sınıf

Detaylı Bilgi

Executive Education

BMI Executive Education Center, akademik dünya ile iş dünyasını orta ve üst düzey yöneticilere yönelik gelişim programları çerçevesinde bir araya getirmektedir. İşbirliği içerisinde olduğu öncü üniversitelerin bilgi birikimini, uzman danışmanların uygulama deneyimleri ve iş dünyası liderlerinin stratejik bakış açısıyla harmanlayarak, orta ve üst düzey yöneticilerin gelişimini hedefleyen dünya standartlarında eğitim programları tasarlamaktadır.

Alışılagelmiş eğitim ve gelişim programlarından farklı olarak, iş dünyası profesyonellerinin öngörülerini, iş yapış biçimlerini ve bakış açılarını gözden geçirmelerini sağlayarak stratejik vizyon kazandıran ve böylelikle üst düzey yönetici koltuklarına hazırlanmalarını sağlayan bir gelişim merkezi olarak hizmet vermektedir.

Yöneticiler için Özel Tasarım

Executive Education eğitimleri, deneyimli iş dünyası profesyonellerini, fark yaratan liderler olarak geliştirmek ve kariyerlerine katkıda bulunmak için tasarlanmış programlarıdır. 

Üst Düzey Bilgi ve İletişim Ağı

Executive Education eğitimleri, kariyer olarak benzer seviyedeki ve alandaki yöneticileri bir araya getirerek, gündemdeki yönetim zorluklarını ve fırsatlarını paylaşabilecekleri bir alan oluşturur.

Strateji & Liderlik Odaklı

Executive Education eğitimleri, kariyerleri, kurumları ve içinde bulundukları toplum için gelişime liderlik edebilecek stratejik ve vizyoner yöneticiler kazandırmayı hedeflemektedir.