• Yönetici Eğitimleri

     Orta ve Üst Düzey Yöneticiler için özel olarak tasarlanmış, 
    sektörün önde gelen akademisyenleri, yönetim danışmanları ve yöneticilerini
    bir araya getiren eğitim programları düzenliyoruz. 

Yaklaşan Yönetici Gelişim Programları

International Executive MBA - Masters Degree Program

Paris Sorbonne Üniversitesi işbirliğyle;

Paris Sorbonne Üniversitesi'nin resmi iş okulu olan IAE Paris Sorbonne Business School ve BMI Business School İstanbul işbirliğinde düzenlenen International Executive MBA Programı; lider yöneticiler geliştirmek için özel olarak hazırlanmış, uluslararası anlamda geçerliliğe sahip resmi bir Yöneticiler için İşletme Yüksek Lisans  Programıdır.


Yaklaşan Dönem
Tarih: Eylül 2023 - Nisan 2025

Süre: 18 Ay (1.5 Yıl) / 14 Ay Ders Aşaması + 4 Ay Tez Aşaması

Lokasyon: Istanbul (12 Modül) + Paris (2 Modül)

Yeni Program - Detaylı Bilgi

Yeni Nesil E-Ticaret Liderliği Sertifika Programı

Yeni Program;

E-Ticaret Liderliği Sertifika Programı, günümüz iş dünyası liderlerine, orta ve üst düzey yöneticilere ve işletme sahiplerine, başarılı bir e-ticaret ve dijital dönüşüm stratejisi geliştirmek için gerekli olan bilgi setini ve bakış açısını kazandırmak; e-ticaretin anahtar başarı faktörlerine ve hızla değişen dinamiklerine hakimiyet sağlamaktır.


Yaklaşan Dönem
Tarih: Ekim 2023

Süre: 36 Saat (6 Gün - 3 Haftasonu) / Fiziksel 

Lokasyon: Balmumcu - Istanbul Dedeman Hotel

Detaylı Bilgi

Stratejik Finansal Liderlik 
Sertifika Programı

Geleceğin Lider CFO’ları eğitiminin amacı, finansal yönetim alanında deneyim sahibi ve bu alanda kariyerini geliştirmeyi hedefleyen profesyonelleri, En Üst Seviye Finans ve Mali İşler Yöneticisi (CFO) rolüne hazırlamak, stratejik bakış açısına, güncel dünya trendlerine ve güçlü liderlik özelliklerine sahip CFO’lar yetiştirmektir.


Yaklaşan Dönem
Tarih: 4 Şubat 2023

Süre: 60 Saat (10 Gün / 5 Haftasonu)

Lokasyon: Hybrid (Fiziksel + Online)

Detaylı Bilgi

Stratejik Pazarlama Yönetimi
​Sertifika Programı

Geleceğin Lider CMO'ları eğitiminin amacı, pazarlama alanında deneyim sahibi ve bu alanda kariyerini geliştirmeyi hedefleyen profesyonelleri, En Üst Seviye Pazarlama Yöneticisi (CMO) rolüne hazırlamak, güncel dünya trendlerine hâkim ve güçlü liderlik özelliklerine sahip CMO’lar olarak iş dünyasına kazandırmaktır.  


Yaklaşan Dönem
Tarih: Mart 2023

Süre: 60 Saat (10 Gün / 5 Haftasonu)

Lokasyon: Hybrid (Fiziksel + Online)

Detaylı Bilgi

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi
​Sertifika Programı

Geleceğin Lider CHRO'ları eğitiminin amacı, insan kaynakları alanında deneyim sahibi ve bu alanda kariyerini geliştirmeyi hedefleyen profesyonelleri, En Üst Seviye İK Yöneticisi (CHRO) rolüne hazırlamak, güncel dünya trendlerine hâkim ve güçlü liderlik özelliklerine sahip CHRO’lar olarak iş dünyasına kazandırmaktır.


Yaklaşan Dönem
Tarih: 4 Şubat 2023

Süre: 60 Saat (10 Gün / 5 Haftasonu)

Lokasyon: Hybrid (Fiziksel + Online)

Detaylı Bilgi

Stratejik Operasyonel Mükemmellik Sertifika Programı

Geleceğin Lider COO’ları eğitiminin amacı, operasyon ve üretim yönetimi alanında deneyim sahibi ve bu alanda kariyerini geliştirmeyi hedefleyen profesyonelleri, En Üst Seviye Operasyon Yöneticisi (COO) rolüne hazırlamak, stratejik bakış açısına, güncel dünya trendlerine ve güçlü liderlik özelliklerine sahip COO’lar yetiştirmektir.Yaklaşan Dönem
Tarih: 4 Kasım 2023

Süre: 60 Saat (10 Gün / 5 Haftasonu)

Lokasyon: Hybrid (Fiziksel + Online)

Detaylı Bilgi

Dijital Dönüşüm Liderliği
​Sertifika Programı

IAE Paris Sorbonne Business School işbirliğiyle; 
Global Dijital Liderlik – Dijital Dönüşüm Liderliği Sertifika Programı, iş dünyası profesyonellerini kurumlarındaki dijital dönüşüm yolculuğuna liderlik edebilecek, güncel trendlere ve dijital dönüşüm teknolojilerine hakim orta ve üst düzey yöneticiler olarak güçlendirmeyi hedefleyen, yönetici gelişim programıdır. 


Yaklaşan Dönem
Tarih: 4 Mart 2023

Süre: 36  Saat (6 Gün / 7 Online Seans)

Lokasyon: Online / Canlı Sınıf

Detaylı Bilgi

İnsan Kaynakları Analitiği Sertifika Programı

Mannheim Business School işbirliğiyle;

İK Analitiği Sertifika Programı, insan kaynakları uygulamalarının ve çıktılarının veriye dayalı kararlarla nasıl geliştirilebileceğini, doğru verinin toplanması, analiz edilmesi ve yönetilmesi ile IK stratejisinde veriden nasıl değer yaratılabileceğini aktaracak, Dijital İK trendleri hakkında bakış açısı kazanacaklar.


Yaklaşan Dönem
Tarih: 3 Haziran
 2023

Süre: 30 Saat (6 Gün / 7  Online Seans)

Lokasyon: Online / Canlı Sınıf

Detaylı Bilgi

Stratejik Marka Yönetimi 
​Sertifika Programı

IAE Paris Sorbonne Business School işbirliğiyle; 
Stratejik Marka Yönetimi Sertifika Programının amacı; pazarlama ve marka yönetimi alanında en güncel uygulamaları, çevik yöntemleri ve iletişim stratejilerini, değişen tüketici davranışları, rekabet ortamı ve dijitalleşme sürecinin etkileri doğrultusunda inceleyerek, pazarlama profesyonellerini yönetici koltuklarına hazırlamaktır.
            


Yaklaşan Dönem
Tarih: Duyurulacaktır

Süre: 24 Saat (6 Online Seans) 

Lokasyon:  Online / Canlı Sınıf

Detaylı Bilgi

Kurumsal Risk Yönetimi
​Sertifika Programı

IAE Paris Sorbonne Business School işbirliğiyle; 
Kurumsal Risk Yönetimi & Analizi Sertifika Programının amacı; güncel gelişmeler doğrultusunda şirketlerin karşılaştıkları riskler, bu risklerin analizi ve yönetimi konularında farkındalık kazandırmak ve kurumsal risk yönetimi ve stratejik yönetim konularında yetkin ve stratejik kararlara yön verebilen orta ve üst düzey yöneticileri geliştirmektir.
            


Yaklaşan Dönem
Tarih: Duyurulacaktır

Süre: 24 Saat (4 Gün / Online Seans)

Lokasyon: Hybrid (Fiziksel + Online)

Detaylı Bilgi

Yöneticiler için Veri Analitiği
​Sertifika Programı

Mannheim Business School işbirliğiyle;

Veri Analitiği Sertifika Programı'nın amacı; günümüzde kurumların her fonksiyonu için başarının temel kriteri haline gelmiş olan "veriden değer yaratılması"    sürecinin uygulamalı olarak katılımcılara aktarılması, ilham verici güncel örneklerin paylaşılmasıdır ve yöneticilere verilerle yönetim süreci hakkında farkındalık ve bakış açısı kazandırılmasıdır. 


Yaklaşan Dönem
Tarih: Duyurulacaktır

Süre: 36  Saat (6 Gün / 8 Online Seans)

Lokasyon: Online / Canlı Sınıf

Detaylı Bilgi

Yönetici Gelişim Programları

BMI Executive Education Center, akademik dünya ile iş dünyasını orta ve üst düzey yöneticilere yönelik gelişim programları çerçevesinde bir araya getirmektedir. İşbirliği içerisinde olduğu öncü üniversitelerin bilgi birikimini, uzman danışmanların uygulama deneyimleri ve iş dünyası liderlerinin stratejik bakış açısıyla harmanlayarak, orta ve üst düzey yöneticilerin gelişimini hedefleyen dünya standartlarında eğitim programları tasarlamaktadır.

Alışılagelmiş eğitim ve gelişim programlarından farklı olarak, iş dünyası profesyonellerinin öngörülerini, iş yapış biçimlerini ve bakış açılarını gözden geçirmelerini sağlayarak stratejik vizyon kazandıran ve böylelikle üst düzey yönetici koltuklarına hazırlanmalarını sağlayan bir gelişim merkezi olarak hizmet vermektedir.

Yöneticiler için Özel Tasarım

Executive Education eğitimleri, deneyimli iş dünyası profesyonellerini, fark yaratan liderler olarak geliştirmek ve kariyerlerine katkıda bulunmak için tasarlanmış programlarıdır. 

Üst Düzey Bilgi ve İletişim Ağı

Executive Education eğitimleri, kariyer olarak benzer seviyedeki ve alandaki yöneticileri bir araya getirerek, gündemdeki yönetim zorluklarını ve fırsatlarını paylaşabilecekleri bir alan oluşturur.

Strateji & Liderlik Odaklı

Executive Education eğitimleri, kariyerleri, kurumları ve içinde bulundukları toplum için gelişime liderlik edebilecek stratejik ve vizyoner yöneticiler kazandırmayı hedeflemektedir.