Skip to main content
  • Hakkımızda

    BMI akademik dünya, yönetim danışmanları ve iş dünyasının önde gelen yöneticileri arasında bir bağlantı noktası olarak hareket ederek, kurumları, iş dünyasını ve toplumu dönüştürebilecek sorumluluk sahibi liderler geliştirmeyi hedeflemektedir.

Hakkımızda

İş dünyasına fark yaratan bireyler kazandıran BMI'ın amacı, bireylerin kişisel ve profesyonel hedeflerini gerçekleştirmelerini destekleyen eğitim programları düzenleyerek, bireylerin ve kurumların gelişimine fayda sağlamaktır. Akademik bilgi ile pratik tecrübe ve çıkarımlarla buluşturan özgün konumlanması ile BMI, katılımcıların iş yapış şekillerini ve bakış açılarını gözden geçirmelerini sağlayarak kişisel gelişimlerini beklentilerinin ötesinde gerçekleştirmelerini sağlamaktadır. Türkiye'nin önde gelen üniversiteleri ile işbirliklerinin yanı sıra, sektörün lider kurumları, ilham veren yöneticileri ve eğitmenleri ile birlikte çalışarak, iş dünyasının gereksinimlerinin tamamlayacak gelişim programları düzenlemektedir. 


BMI düzenlemekte olduğu genel katılıma açık ve kuruma özel eğitim programlarını, farklı uzmanlık alanlarına hitap eden 8 akademik birim altında gruplandırmıştır. İlgili uzmanlık alanları doğrultusunda, BMI 4 farklı hizmet alanında eğitim ve gelişim programları sunmaktadır; 

  • Open Platform (Genel Katılıma Açık / Uzmanlık Eğitim Programları)
  • Executive Education (Yönetici Gelişim Programları)
  • Summit & Conferences (Üst Yönetim Zirveleri & Uzmanlık Konferansları)
  • Custom / Corporate Programs (Kuruma Özel / Kurumsal Eğitim Çözümleri)

Deneyim & Bilgi Birikimi

2002 yılında kurulmuş olan, Business Management Institute (BMI), akademik dünya ile iş dünyası arasında bir bağlantı noktası olarak konumlanan Türkiye'nin lider iş okuludur. Dünyadaki Business School konseptinin, Türkiye'deki öncü kurumu olarak BMI kurulduğu günden bu yana, 800'den fazla genel katılıma açık eğitim / sertifka programı tasarlamış ve uygulamış, böylelikle toplam 16.000'in üzerinde iş dünyası profesyonelinin gelişimine katkıda bulunmuştur. 


Genel katılıma açık programların yanı sıra, BMI 20 yıl boyunca Türkiye'nin önde gelen bir çok kurumu için özel tasarlanmış eğitim çözümleri sunmuş ve başarısına katkıda bulunmuştur. Bugüne kadar 780+ farklı kurum için, toplam 16.000 günün üzerinde eğitim hizmeti sağladık. 

Never-ending Learning Experience

2004 yılında kurulmuş olan, BMI, Türkiye'nin lider iş okulu olarak, iş dünyasının önde gelen liderlerinin gelişimi için dünya standartlarında yönetim eğitimi sunmaktadır.

BMI Avantajı

Türkiye'nin ilk ve lider "Business School"u olan, Business Management Institute (BMI) bu özgün konumlanmasıyla ve 15 yıllık tecrübenin getirdiği bilgi birikimi, bağlantılar ve know-how sayesinde, iş dünyasına yönelik eğitimler düzenleyen sektördeki diğer kurumlarından ayrılmaktadır.

Esnek

Bağımsız bir iş okulu konseptinde hareket ederek,
 hem sektörün önde gelen kurumları, eğitmenleri ve  yönetim danışmanlarıyla, hem de Türkiye'den ve Dünya'dan lider üniversiteler ile iş birlikleri geliştirme fırsatlarına açık kalmaktadır.

Özgün

Sektördeki diğer eğitim kurumlarından farklı olarak, kendine özgü konumlanmasıyla, akademik bilgiyi, pratik tecrübe ve çıkarımlarla buluşturmakta, ilgili alana özel uzmanlık sahibi eğitmenler, sektör profesyonelleri ve danışmanlarla çalışmaktadır.

Özel Tasarım

İş dünyasına yakın yapısı sayesinde, sektördeki zorlukları ve fırsatları yakından tanımakta, pratik bilgi ve tecrübeye dayalı, iş dünyasındaki kurumların ve bireylerin ihtiyaçlarını karşılayan, gelişim fırsatı sunan eğitim programları tasarlamaktadır.

Hedef Odaklı

Belirli iş alanlarına ve yönetim konularına odaklanmış eğitmen kadrosu ve eğitim programlarıyla, spesifik gelişim hedeflerini karşılayan yüksek kalitede eğitim programları sunmaktadır.

Perspektif

Türkiye'nin lider iş okulu olarak, sektördeki zorluk, fırsat ve beklentileri analiz ederek, Türkiye'deki yönetim eğitiminin, kurumsal eğitim faaliyetlerinin ve iş bilgi ağının gelişimine yön vermektedir.

Kanıtlanmış Sonuçlar

BMI kurulduğu 2004 yılından bu yana, genel katılıma açık eğitimlerde 700'den fazla eğitim programı düzenlemiş ve 12.000'den fazla profesyonelin kariyerine katkıda bulunmuştur. 

İşbirliği & Ortaklıklar

Business Management Institute (BMI) bağımsız bir iş okulu olarak kendine özgü konumlanmasıyla,gerek Türkiye'den gerek yurtdışından lider üniversiteler, eğitmenler ve kurumlarla işbirliği içerisinde eğitim programları tasarlamaktadır. Eğitim programları düzenlemekte olduğu 8 akademik birim için, ilgili alandaki uzmanlığı katılımcılarıyla buluşturmak amacıyla işbirlikleri ve ortaklıklar gerçekleştirmektedir.