• Kurumsal (Kuruma Özel) Eğitim Programları

    Kurumların eğitim ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış, bireylerin ve kurumların gelişimine katkı sağlayan eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. 

Kurumsal Eğitim / Kuruma Özel Eğitim Programları

BMI, İnsan Kaynakları Danışmanlığı alanında 30 yıllık ve Eğitim & Gelişim Hizmetleri alanında ise 20 yıllık tecrübe, network ve know-how ile, kurumsal eğitim danışmanlığı - eğitim yönetim danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Genel katılıma açık programlar, yönetici gelişim programları ve konferanslar kapsamında edinmiş olduğu deneyimi, konularında uzman danışmanlar ve üst düzey yönetici ağıyla birleştirerek, kurumlara özel eğitim ve gelişim programları düzenlemektedir. 


Kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özel tasarlanmış eğitim programlarıyla, kurumların vizyonlarını gerçeğe dönüştürecek ekiplerin gelişimine katkı sağlamaktadır. Sınıf-içi eğitimler, online eğitimler, drama çalışmaları, deneyim seansları, koçluk, workshoplar, konferanslar gibi bir çok farklı eğitim tekniğini kullanarak, kurumların ihtiyaçlarına yönelik “Özel Çözümler” üreterek maksimum fayda yaratmayı, kurumsal ve bireysel verimliliklerini arttırmayı hedeflemektedir. BMI kurumsal eğitim hizmetleri için geliştirdiği özgün yaklaşım ile firmanızın eğitim ihtiyaçlarının tespit ve analizinden başlayan bir danışmanlık hizmeti sunar. 


Hizmet verdiğimiz kurumların yalnızca eğitim ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemek yerine, ilgili kurumun sektördeki mevcut konumunu, organizasyon yapısını, kültürünü, iş yapış biçimlerini, gelecek stratejilerini ve beklentilerini anlamayı hedefliyoruz. Böylelikle etkili bir iş ortağı olarak hareket ederek, kurumların stratejilerine katkıda bulunmayı, kurumsal eğitim & gelişim çalışmalarından beklentilerini yükseltmeyi ve bu beklentilerin fazlasıyla karşılanmasını amaçlıyoruz.

Kurumsal Eğitim Katalog - Index 2024
Kurumsal Eğitim Talep Formu

Eğitim Kategorileri

Tüm Eğitimler / Örnek İçerikler
Genel Yönetim
Strateji & Liderlik
Finans & Muhasebe
Teknoloji & Dijital
Satış & Pazarlama
İnsan Kaynakları
Operasyon-Tedarik
Kişisel Gelişim

Kurumunuza Özel Tasarım

Her ne kadar kurumunuz ihtiyaçlarını özenle analiz ederek size özel eğitim çözümleri sunmayı tercih etsek de, kurumsal eğitim talepleriniz için önceden tanımlanmış çeşitli programlar da sunuyoruz.  Hizmet sunabildiğimiz tüm eğitim başlıklarını ve alanlarını incelemek için Kurumsal Eğitim Kataloğumuzu indirebilirsiniz.

Kurumsal Eğitim Kataloğu

Kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda  eğitim çözümleri sunarken, talep etmeniz durumunda, işbirliği içerisinde olduğumuz üniversiteler, kurumlar ve iş ortaklarımızı projeye dahil ederek, çok paydaşlı özel tasarım eğitim programları tasarlıyoruz.  İşbirliklerimizi ve ortaklıklarımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

İşbirlilkleri & Ortaklıklar

Sektörel Tasarım

Eğitim programlarımızın içeriğini ve eğitmen tercihlerimizi, kurumunuzun içinde bulunduğu sektörün zorluklarına ve fırsatlarına karşılık verecek şekilde düzenliyoruz. 

İçerik Tasarımı

Eğitim programlarımızın içeriğini, teknik / teorik bilgi, pratik bilgi, güncel örnekler, ilham verici ve vizyon konuşmaları içerecek şekilde özel dizayn ediyoruz.

Öğretim Metodu Tasarımı

Eğitim yöntemini, kurumunuzun ihtiyaçları ve hedefleri uyarınca, koçluk, fasilitasyon, workshop, role-play gibi birçok farklı eğitim metodu içerecek şekilde tasarlıyoruz.

Amaç Tasarımı

Eğitim programlarımızın içeriğini ve yöntemlerini, katılımcı kitlesinin organizasyondaki seviyesi ve görevi açısından ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde hazırlıyoruz. 

Referanslar

Kurumların ve bireylerin başarılarına katkıda bulunacak en uygun öğrenim & gelişim programını analiz etmek, tasarlamak ve sunmak için çalışıyoruz. 
Geçtiğimiz 16 yıl boyunca, farklı sektörlerden birçok kurumun öğrenim ve gelişim yolculuğuna eşlik ettik.

Kurumsal Eğitim - Referanslarımız

Kurumsal Eğitim Başvuru Formu

Kurumsal eğitim talepleriniz için lütfen ilgili aşağıdaki formu doldurabilirsiniz, veya info@bm-institute.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz..