• Zirve & Konferanslar

     İş Dünyasındaki bilginin paylaşılması ve gelişmesine katkı sağlayan,
    zirveler, yönetim konferansları ve etkinlikler düzenliyoruz. 

Online Konferans ( Ücretsizdir. )

III. Müşteri Deneyimi ve Müşteri Sadakati Konferansı

Tarih: 15 Nisan 2021 | Saat: 14:00-17:00

III. Dönemi gerçekleştirilen bu konferansta; müşteri deneyiminden müşteri sadakatine giden yolda strateji, müşteriye dokunma noktaları, kişiselleştirilmiş deneyimler, büyük veriler, dijital çağın gereksinimleri ve makine öğrenmesi ile yapay zekanın gelecekte ne kadar özelleştirilmiş bir hizmet sunulmasına olanak vereceğini paylaşacağız. Bununla birlikte; paket programlar ve özelleştirilmiş yazımlarla müşteri deneyiminde küçük yatırımlarla gidebileceğimiz yolu konuşacağız.

Detaylı Bilgi ve Başvuru

C-Summit Series

BMI organizasyonuyla düzenlenen Üst düzey yöneticilere özel C-Summit Liderlik Konferansları kapsamında; farklı iş fonksiyonlarının liderlerini bir araya getiren
CFO Summit (Finance), CHRO Summit (Human Resources) ve CMO Summit (Marketing) ön plana çıkmaktadır. Türkiye'nin lider kurumlarında C-Level Yöneticilerin bir araya geldiği bu zirveler, aynı zamanda Fortune Türkiye ve DataExpert işbirliğiyle tespit edilen Türkiye'nin En Etkin 50 Finans, İnsan Kaynakları, Pazarlama Yöneticisi ödül törnenlerine de ev sahipliği yapmaktadır.

Türkiye'nin Finans Liderleri Zirvesi

CFO Summit Website

Türkiye'nin İnsan Kaynakları Liderleri Zirvesi

CHRO Summit Website

Türkiye'nin Pazarlama Liderleri Zirvesi

CMO Summit Website

Summit & Conferences

BMI Conferences, kısa dönemli eğitim ve gelişim platformu olarak ulusal ve uluslararası uzmanların katılımıyla "Yönetim Konferansları" düzenleyerek, sektörler arası bilgi ve iletişim ağının genişletilmesine hizmet etmektedir. Sektörlerin geleceğine yön veren akademisyenleri, stratejik kararlara imza atan üst düzey yöneticileri ve konu üzerinde uzman uygulamacıları katılımcılarıyla buluşturan bu platform, gerçekleşen oturumlarda iş hayatıyla bütünleşmiş çözümleri, farklı bakış açılarını ve güncel uygulama örneklerini edinme imkanını bütünsel bir çerçevede sunmaktadır. 


Bunun yanı sıra BMI, Türkiye'nin en prestjili iş dünyası buluşmaları arasında gösterilen C-Summit zirvelerinde, C-Level yöneticileri bir araya getirmekte ve finans, pazarlama, insan kaynakları gibi farklı iş fonksiyonlarındaki son gelişmeleri üst düzey yönetim seviyesinden paylaşılması için eşsiz bir platform sunmaktadır.  

Bilgi ve İletişim Ağı

Düzenlediğimiz konferans ve zirveler iş dünyası profesyonelleri için eşsiz bir networking ortamı sunmakta, aynı zamanda bilginin paylaşılarak gelişmesini sağlamaktadır.

En Son Trendler ve Gelecek

Düzenlediğimiz konferans ve zirveler, iş dünyasındaki güncel konular ve trendlere odaklanarak, Türkiye ve dünya ekonomisindeki son gelişmelerin takibi için ortam yaratmaktadır.

İlham Veren Konuşmacılar

Düzenlediğimiz konferans ve zirveler, Türkiye'nin lider yöneticilerinin, yönetim danışmanlarının, uzman akademisyenlerini buluşturarak iş dünyasının ilerlemesine katkıda bulunmaktadır.