• Zirve & Konferanslar

     İş Dünyasındaki bilginin paylaşılması ve gelişmesine katkı sağlayan,
    zirveler, yönetim konferansları ve etkinlikler düzenliyoruz. 

C-Summit Series

BMI organizasyonuyla düzenlenen Üst düzey yöneticilere özel C-Summit Liderlik Konferansları kapsamında; farklı iş fonksiyonlarının liderlerini bir araya getiren
CFO Summit (Finance), CHRO Summit (Human Resources) ve CMO Summit (Marketing) ön plana çıkmaktadır. Türkiye'nin lider kurumlarında C-Level Yöneticilerin bir araya geldiği bu zirveler, aynı zamanda DataExpert işbirliğiyle tespit edilen Türkiye'nin En Etkin 50 Finans, İnsan Kaynakları, Pazarlama Yöneticisi ödül törnenlerine de ev sahipliği yapmaktadır.

Türkiye'nin Finans Liderleri Zirvesi

CFO Summit Website

Türkiye'nin İnsan Kaynakları Liderleri Zirvesi

CHRO Summit Website

Türkiye'nin Pazarlama Liderleri Zirvesi

CMO Summit Website

BMI Konferans

BMI Konferans, kısa dönemli eğitim ve gelişim platformu olarak ulusal ve uluslararası uzmanların katılımıyla "Yönetim Konferansları" düzenleyerek, sektörler arası bilgi ve iletişim ağının genişletilmesine hizmet etmektedir. Sektörlerin geleceğine yön veren akademisyenleri, stratejik kararlara imza atan üst düzey yöneticileri ve konu üzerinde uzman uygulamacıları katılımcılarıyla buluşturan bu platform, gerçekleşen oturumlarda iş hayatıyla bütünleşmiş çözümleri, farklı bakış açılarını ve güncel uygulama örneklerini edinme imkanını bütünsel bir çerçevede sunmaktadır. 

Yaklaşan Etkinlik - Online Konferans

V. Kurumsal Eğitim ve Gelişim Konferansı

Tarih: 7 Temmuz 2021 | Saat: 11:30 - 17:00

Son 10 yılda eğitim ve gelişim süreçlerinin dijitalleştirilmesi, e-öğrenme süreçlerinin iş ve sosyal hayatımıza entegrasyonu konusunda başarılı projeleri ve uygulamaları deneyimliyoruz. Öğrenmenin dijitalleştirme süreci Covid-19 sonrası (yeni normalde) her bir kuruluş için vazgeçilmez bir uygulama haline geldi.

Bu konferansın amacı; kurumlarda eğitim ve gelişim ekiplerinin e-öğrenme deneyimi yönetimini, canlı ve video eğitimlerini bu sürece geçişte nasıl kullandıklarını / uyguladıklarını paylaşmaktır. Bununla birlikte Yeni Normal diye tanımlanan süreçteki öğrenme uygulamalarının geleceğini konuşmaktadır.

Detaylı Bilgi ve Başvuru

Bilgi ve İletişim Ağı

Düzenlediğimiz konferans ve zirveler iş dünyası profesyonelleri için eşsiz bir networking ortamı sunmakta, aynı zamanda bilginin paylaşılarak gelişmesini sağlamaktadır.

En Son Trendler ve Gelecek

Düzenlediğimiz konferans ve zirveler, iş dünyasındaki güncel konular ve trendlere odaklanarak, Türkiye ve dünya ekonomisindeki son gelişmelerin takibi için ortam yaratmaktadır.

İlham Veren Konuşmacılar

Düzenlediğimiz konferans ve zirveler, Türkiye'nin lider yöneticilerinin, yönetim danışmanlarının, uzman akademisyenlerini buluşturarak iş dünyasının ilerlemesine katkıda bulunmaktadır.