• Zirve & Konferanslar

     İş Dünyasındaki bilginin paylaşılması ve gelişmesine katkı sağlayan,
    zirveler, yönetim konferansları ve etkinlikler düzenliyoruz. 

C-Summit Series

C-Summit Series; 2016 yılından bu yana DataExpert iş birliği ve BMI Business School organizasyonuyla düzenlenen, üst düzey yöneticilere yönelik liderlik zirveleri serisidir. En prestijli iş dünyası buluşmaları arasında gösterilen C-Summit Series (Technology Leaders Summit, CFO Summit, CHRO Summit, CMO Summit); teknoloji, finans, insan kaynakları ve pazarlama fonksiyonlarındaki gelişmelerin üst düzey yönetim seviyesinde tartışılması için eşsiz bir platform sunmaktadır.

 

Türkiye’nin lider kurumlarındaki C-Level yöneticilerin bir araya geldiği C-Summit Series, aynı zamanda DataExpert iş birliğiyle BMI Business School tarafından yürütülen “En Etkin 50” fonksiyon lideri araştırmalarının (En Etkin 50 Teknoloji Lideri, En Etkin 50 CFO, En Etkin 50 CHRO, En Etkin 50 CMO) ödül törenlerine de ev sahipliği yapmaktadır.

Türkiye'nin Finans Liderleri Zirvesi

Türkiye'nin İnsan Kaynakları Liderleri Zirvesi

Türkiye'nin Pazarlama Liderleri Zirvesi

Türkiye'nin Teknoloji Liderleri Zirvesi

BMI Konferans

BMI Konferans, kısa dönemli eğitim ve gelişim platformu olarak ulusal ve uluslararası uzmanların katılımıyla "Yönetim Konferansları" düzenleyerek, sektörler arası bilgi ve iletişim ağının genişletilmesine hizmet etmektedir. Sektörlerin geleceğine yön veren akademisyenleri, stratejik kararlara imza atan üst düzey yöneticileri ve konu üzerinde uzman uygulamacıları katılımcılarıyla buluşturan bu platform, gerçekleşen oturumlarda iş hayatıyla bütünleşmiş çözümleri, farklı bakış açılarını ve güncel uygulama örneklerini edinme imkanını bütünsel bir çerçevede sunmaktadır. 

Yaklaşan Etkinlik - Online Konferans

Afet Dönemi & Sonrasında Çalışan Yönetimi 

Tarih: 28 Şubat 2023 | Saat: 16:00 - 18:00

Yaşadığımız ve ürkütücü olarak tanımlayabileceğimiz dönemde çalışanlarımız afet bölgesinde ya da dışında olmuş olabilir. Acı kayıplarımız ve ekip arkadaşını kaybeden çalışanlarımız da var. En önemli ve kaçınılmaz sorunlarından bir tanesi “tükenmişlik sendromu” ile baş başa kalması muhtemel çalışanlarımızın sayısında artış yaşanmasıdır. Çalışanların çalışma ve yaşama sevinçlerinin kalmaması ya da azalması,  enerjilerin tükenmesi, kendilerini bitmiş, kaybetmiş hissederken gelecek umutları da tükenmiş oluyor.


Düzenleyeceğimiz bu webinar, çalışanlarımızın yönetimi yanı sıra  onlara karşı sorumlu olan yöneticilerin de yaşanan dönem ve sonrasında yeni yönetim ilkesine geçişi kazandırmaya yöneliktir.

Bilgi ve İletişim Ağı

Düzenlediğimiz konferans ve zirveler iş dünyası profesyonelleri için eşsiz bir networking ortamı sunmakta, aynı zamanda bilginin paylaşılarak gelişmesini sağlamaktadır.

En Son Trendler ve Gelecek

Düzenlediğimiz konferans ve zirveler, iş dünyasındaki güncel konular ve trendlere odaklanarak, Türkiye ve dünya ekonomisindeki son gelişmelerin takibi için ortam yaratmaktadır.

İlham Veren Konuşmacılar

Düzenlediğimiz konferans ve zirveler, Türkiye'nin lider yöneticilerinin, yönetim danışmanlarının, uzman akademisyenlerini buluşturarak iş dünyasının ilerlemesine katkıda bulunmaktadır.