• C-Summit Series

    Farklı iş fonksiyonlarına odaklanarak Türkiye'nin lider yöneticilerini bir araya getiren,
    BMI | C-Summit Series her yıl olduğu gibi birbirinden önemli konuşmacılara, panellere ve en etkin 50 ödüllerine ev sahipliği yapacak . 

C-Summit Series

C-Summit Series; 2016 yılından bu yana DataExpert iş birliği ve BMI Business School organizasyonuyla düzenlenen, üst düzey yöneticilere yönelik liderlik zirveleri serisidir. En prestijli iş dünyası buluşmaları arasında gösterilen C-Summit Series (Technology Leaders Summit, CFO Summit, CHRO Summit, CMO Summit); teknoloji, finans, insan kaynakları ve pazarlama fonksiyonlarındaki gelişmelerin üst düzey yönetim seviyesinde tartışılması için eşsiz bir platform sunmaktadır.

 

Türkiye’nin lider kurumlarındaki C-Level yöneticilerin bir araya geldiği C-Summit Series, aynı zamanda DataExpert iş birliğiyle BMI Business School tarafından yürütülen “En Etkin 50” fonksiyon lideri araştırmalarının (En Etkin 50 Teknoloji Lideri, En Etkin 50 CFO, En Etkin 50 CHRO, En Etkin 50 CMO) ödül törenlerine de ev sahipliği yapmaktadır.

Türkiye'nin Finans Liderleri Zirvesi

Türkiye'nin İnsan Kaynakları Liderleri Zirvesi

Türkiye'nin Pazarlama Liderleri Zirvesi

Türkiye'nin Teknoloji Liderleri Zirvesi

Bilgi ve İletişim Ağı

Düzenlediğimiz konferans ve zirveler iş dünyası profesyonelleri için eşsiz bir networking ortamı sunmakta, aynı zamanda bilginin paylaşılarak gelişmesini sağlamaktadır.

En Son Trendler ve Gelecek

Düzenlediğimiz konferans ve zirveler, iş dünyasındaki güncel konular ve trendlere odaklanarak, Türkiye ve dünya ekonomisindeki son gelişmelerin takibi için ortam yaratmaktadır.

İlham Veren Konuşmacılar

Düzenlediğimiz konferans ve zirveler, Türkiye'nin lider yöneticilerinin, yönetim danışmanlarının, uzman akademisyenlerini buluşturarak iş dünyasının ilerlemesine katkıda bulunmaktadır.