Skip to main content
  • Eğitim Hizmetleri

    BMI, iş dünyasının lider yöneticileri tarafından iş dünyası profesyonellerinin gelişimi için kurulmuş, Türkiye'nin özgün ve lider iş okulu'dur. 

Eğitim Hizmetlerimiz

İş dünyasının ihtiyaçlarını karşılamaya ve gelişime katkıda bulunmaya yönelik hazırladığımız eğitim programlarımızı,
farklı süre, hedef ve katılımcı kitleleri doğrultusunda, 4 farklı hizmet alanında bölümlendirdik.

Uzmanlık Eğitimleri

Uzmanlık Eğitim Programları


BMI Open Platform, İş dünyasında ihtiyaç duyulan çeşitli alanlarda uzmanlık kazanmaya yönelik, kısa süreli eğitim ve seminer programları düzenlemektedir. İlgili alanda uzmanlık sahibi eğitmenler, yönetim danışmanları ve kurumlarıyla işbirliği içerisinde çalışarak, günümüz iş dünyasında kendini geliştirmek ve başarılı olmak için gerekli olan, güncel bilgi, beceri ve yetkinlik alanlarında eğitimler sunmaktadır.

Detaylı Bilgi

Yönetici Eğitimleri

Yönetici Gelişim Programları


BMI Executive Education,  deneyimli iş dünyası profesyonelleri için özel olarak dizayn edilmiş, günümüz iş dünyasında fark yaratan liderler geliştirmeyi hedefleyen yönetici gelişim programları sunmaktadır. Türkiye'den ve Avrupa'dan lider  yönetim danışmanları, üst düzey yöneticiler ve akademisyenlerin eğitmen olarak yer aldığı eğitim programları, küresel standartlarda yönetim eğitimi sunmaktadır.

Detaylı Bilgi

Zirve & Konferanslar

Yönetim Zirveleri & Konferansları


BMI düzenlediği yönetim konferansları ve zirveler ile, Türkiye iş dünyasında bilgi ve iletişim ağının gelişmesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Her yıl düzenlediği C-Summit Zirveleri ile, Türkiye'nin lider kurumlarının c-level yöneticilerini bir araya getirmekte olan BMI, aynı zamanda iş dünyasında gündem olan spesifik uzmanlık alanlarına yönelik yönetim konferansları düzenlemektedir.

Detaylı Bilgi

Kurumsal Eğitimler

Kurumsal / Kuruma Özel Eğitimler


Türkiye'nin lider iş okulu olarak BMI, Türkiye iş dünyası hakkındaki geniş bilgi birikimi ışığında, kurumsal eğitim yönetimi danışmanlığı ve kurum ihtiyaçlarına özel eğitim ve gelişim çözümleri sunmaktadır. Kurumların eğitim ihtiyaçlarına yönelik özel dizayn edilmiş eğitim programlarıyla, stratejik bir iş ortağı olarak hareket etmekte, bireylerin ve kurumların gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.  

Detaylı Bilgi

Akademik Birimler

Business Management Institute (BMI) genel katılıma açık ve kuruma özel eğitim programlarını 8 akademik birim altında gruplandırmıştır. Böylelikle katılımcılarının bugünün ve geleceğin iş ortamındaki zorluklar karşısında doğru çözümler bulmasını kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Her akademik birim özel tasarlanmış içerikler ve alanda uzman eğitmenlerle, iş dünyasının ihtiyaçlarını etkin bir biçimde karşılamak için planlanmıştır. 

Genel Yönetim
Strateji & Liderlik
Finans & Muhasebe
Teknoloji & Dijital
Satış & Pazarlama
İnsan Kaynakları
Operasyon-Tedarik
Kişisel Gelişim

İşbirliği & Ortaklıklar

Business Management Institute (BMI) bağımsız bir iş okulu olarak kendine özgü konumlanmasıyla,gerek Türkiye'den gerek yurtdışından lider üniversiteler, eğitmenler ve kurumlarla işbirliği içerisinde eğitim programları tasarlamaktadır. Eğitim programları düzenlemekte olduğu 8 akademik birim için, ilgili alandaki uzmanlığı katılımcılarıyla buluşturmak amacıyla işbirlikleri ve ortaklıklar gerçekleştirmektedir.