İş Hayatında Mindfulness - Online
BMI Open Platform

Mindfulness

Program Hakkında

Bu eğitim bireylerin iş hayatında daha huzurlu olmalarını, yaptığı işten ve ilişkilerinden doyum almalarını, odaklanabilmelerini, mutlu ve verimli olabilmelerini amaçlar. Mindfulness bilinçli farkındalık olarak da tanımlanır. Endişelerimizin bizi ele geçirmediği, geçmişimizde yaşadığımız deneyimlerin algımızı şekillendirmediği, düşüncelerin etkisiyle oto-pilotta hareket etmediğimiz bir zihinsel tutum içinde olduğumuzda yani bilinçli farkındalık sahibi olduğumuzda bu hayatımızı, olaylara bakış açımızı ve ilişkilerimizi de değiştirir. 


İş hayatında Mindfulness eğitimi ile yüksek stres anlarında dahi tepkisel reaksiyonlar vermek yerine, sakinliğimizi koruyarak, iş hayatımızdaki durumlara farklı yaklaşım gösterebiliriz.


Eğitim aşağıdaki konularda katılımcılara detaylı teknik bilgi ve yetkinlik kazandırmayı amaçlar;

- Oto-pilotta oldukları anları farkedebilecek, 
- Beden, düşünce ve duygu farkındalığını geliştirecek,
- Konsatrasyon tekniklerini öğrenerek verimli olmayı öğrenecek,
- Anda kalmayı ve farkında olmayı deneyimleyecek,
- Olaylara tepki yerine, yanıt vermeyi öğreneceklerdir.

Genel Bilgiler

Başlangıç Tarihi: Duyurulacaktır

Süre: 8 Saat (2 Gün)

Gün & Saat: Cuma - Cumartesi / 09:00-13:00

Lokasyon: Online / Canlı Sınıf Eğitim

Kontenjan: 15 Kişi

Sonraki Dönem: Duyurulacaktır

Detaylı Bilgi için

Nursena İyitütüncü 

0 212 273 15 05 / 0 505 158 86 86

nursenaiyitutuncu@bmieducation.com

Tüm open platform eğitim programları, kuruma özel / kapalı sınıf olarak düzenlenebilmektedir. Kurumsal eğitim talepleriniz için lütfen ilgili eğitim danışmanıyla iletişime geçiniz veya linkteki formu doldurunuz. > Kurumsal Talep Et


Online / Canlı Sınıf eğitimine katılmak için bilgisayarınıza Zoom programını indirmelisiniz.

Program İçeriği
Eğitmen Kadrosu
Katılımcı Profili & Belgelendirme
Kayıt & Ücret Bilgileri
Program İçeriği

Eğitim İçeriği

Modül 1 - Mindfulness & Farkındalık

 • Mindfulness Nedir, Ne Değildir?
 • Mindfulness’ın İş Hayatına Etkileri
 • Anda Kalmayı Ve Farkında Olmak Gerçekten Nedir?
 • Anda Kalmayı Ve Farkında Olmayı Deneyimlemek
 • Oto-pilotta Olmak Nedir?
 • Beden Farkındalığı

Modül 2 - Mindfulness Uygulama Çalışmaları

 • Düşüncelerin Farkındalığı
 • Duyguların Farkındalığı
 • Mindfulness ile Stres Yönetimi
 • Tepki Vermeden Önce Neler Yapabiliriz?
 • Çatışma Yerine Gerçek İletişim Sağlama
 • Temel Mindfulness Uygulamaları
Eğitmen Kadrosu

Eğitmen

İstanbul Üniversitesi, İngilizce İktisat bölümünden mezun oldu. Londra’da Yönetim ve Pazarlama üzerine eğitimler aldıktan sonra Türkiye’ye dönerek iş hayatına başladı. Eş zamanlı olarak Yeditepe Üniversitesi’nde Yönetim ve Pazarlama üzerine çift dalda uzmanlık alarak MBA programını yüksek onur öğrencisi olarak bitirdi.

6 yıl süreyle Ülker’de Ürün Müdürü ve Pazarlama Müdürü pozisyonlarında görev yaptı. Ülker’in en önemli grupları başta olmak üzere birçok markayı yönetti. Ülker’den sonra 2006 yılında dahil olduğu RN Danışmanlık çatısı altında danışmanlık ve eğitmenlik yaptı. Aynı dönemde İstanbul Üniversitesi Pazarlama Bölümü öğrencilerine Marka Stratejileri dersleri vermeye başladı. Eğitim vermeye olan aşkını bu dönemde keşfetti.

2008 yılında Hürriyet Gazetesi’ne Pazarlama Koordinatörü olarak katıldı. Hürriyet markasının yeni konumlandırma ve strateji çalışmalarını başarıyla yönetti. 2013 yılından beri uzmanlık dalları olan Kişisel Verimlilik ve Sürekli Öğrenme, Yönetim ve Liderlik, Pazarlama ve Satış ana başlıkları altında yeni nesil eğitimler, seminerler vermekte, konuşmalar yapmakta, atölyeler düzenlemekte ve moderasyon yapmaktadır.

1 yıl süre ile “Yaratıcı Drama Liderliği” ve ardından “Eğitimde Oyunlaştırma” eğitimi alan, Çiğdem Görener Ozan, tüm eğitimlerinde yaratıcı drama, oyunlaştırma ve bunun gibi kalıcı öğrenmeyi sağlayan interaktif yöntemler kullanmaktadır.

Bunlar dışında özel uzmanlık alanları olarak “Şiddetsiz iletişim”, “Mindfulness temelli stres azaltma” ve “Resilience” eğitimlerini almıştır. Resilience son 1,5 yıldır üzerine özel olarak çalıştığı bir konudur. Bu konudaki çalışmaları için www.rezilyans.com.tr sitesini inceleyebilirsiniz. Uluslararası(ICF) Koçluk eğitimi almış olup, bireysel ve kurumsal koçluklar yapmaktadır.

Seyahat yaşamının ayrılmaz ve en keyif aldığı parçalarının başındadır. İki yıldır Perküsyon eğitimi almakta ve yağlı boya resim yapmaktadır. İki farklı STK’da (çocuklar ve kadınlar üzerine) gönüllülük çalışmaları bulunmaktadır.

Katılımcı Profili & Belgelendirme

Katılımcı Profili

Eğitim ilgili alanda kendisini geliştirmek ve kişisel farkındalık sağlamak isteyen, daha sağlıklı ve daha zinde bir iş hayatı hedefleyen tüm iş dünyası profesyonellerinin katılabileceği bir eğitimdir. Bunun yanı sıra, stresli bir iş dönemi geçiren ve bunu yönetmeyi hedefleyen çalışanlar ve ekipler için kalıcı yetkinlik gelişimi sağlayan bir eğitim programıdır.

Online eğitimin verimliliği ve interaktif olması gözetilerek katılımcı kontenjanı 15 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu nedenle katılımınızı kesinleştirmek adına erken başvuru yapmanız veya yerinizi ayırtmanız önerilmektedir.

Belgelendirme

Bu online ve canlı yayın olarak gerçekleştirilecek eğitimin en az %80'ine katılanlara BMI Business School tarafından hazırlanan resmi sertifika önce pdf ve sonrasında kargo ile gönderilecektir. 


Online Eğitim Sistemi / Destek Partneri: Vedubox Dijital Sertifika Destek Partneri: Sertifier 

Kayıt & Ücret Bilgileri

Kayıt Bilgileri

Eğitime kayıt için, aşağıdaki iletişim bilgilerinden ilgili eğitim danışmanıyla iletişime geçebilir veya aşağıdaki formu doldurarak kayıt sürecinizi başlatabilirsiniz.

Sonrasında kayıt işlemleri aşağıdaki şekilde ilerlemektedir; 

- Tarafınıza ulaştırılan eğitim kayıt formunu, bilgisayar ortamında veya çıktısını alarak eksiksiz bir şekilde doldurunuz. 

- Program bedeline ilişkin ödeme işleminizi, kayıt formunda belirtilen banka hesaplarına havale / eft yoluyla, veya kredi kartınızla online olarak tamamlayınız.

- Kayıt formunu ve program bedeline ilişkin ödeme dekontunuzla birlikte e-mail ile ilgili eğitim danışmanınıza iletiniz.

- Kaydınız tamamlandığına dair bilgilendirme ve programa katılımınıza ilişkin detaylar aynı gün içerisinde size iletilecektir.


Detaylı Bilgi İçin; Nursena İyitütüncü | 0 212 273 15 05 / 0 505 158 86 86 | nursenaiyitutuncu@bmieducation.com

Eğitim Ücreti

Kişi Başı Program Bedeli; Duyurulacaktır

- 3 Kişi ve üzeri toplu katılımlarda %10 indirim uygulanmaktadır.
- Program başlangıç tarihinden bir ay öncesine kadar yapılan kayıtlarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Program bedeli havale/EFT ile veya kredi kartlarına vade farksız 3 taksitle ödenebilmektedir. 

- Program başlama tarihinden bir hafta öncesinde yapılan iptal başvurularında, program bedeli kesintisiz iade edilir.

- Online eğitimlerde program bedeline PDF olarak eğitim dokümanları ve gerçekleştirilen canlı / interaktif sınıf eğitimine bir aylık video olarak tekrar erişim dahildir.

- Sınıf-içi eğitimlerde program bedeline öğle yemekler, gün boyu ikramlar / içecekler, ve tüm katılımcı dokümanları dahildir.

Detaylı Bilgi & Başvuru  Formu

Eğitim programlarımız hakkında detaylı bilgi için aşağıdakı formu doldurmanız yeterli, sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.